• English

Zespół

 

Jakub Ciborowski
radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem  sporów związanych z roszczeniami z umów o roboty budowlane.Posiada wieloletnie doświadczenie  w zakresie prawa gospodarczego, w tym w szczególności w zakresie tworzenia i przekształcania spółek. Zajmuje się sprawami związanymi z zamówieniami publicznymi, w tym reprezentacją Klientów kancelarii przed Krajową Izbą Odwoławczą. Posiada również wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi procedur związanych z realizacją inwestycji budowlanych. Prowadził zajęcia dydaktyczne z zakresu prawa pracy oraz prawa finansowego. Biegle włada prawniczym językiem angielskim.

Specjalizacja:

- prawo cywilne
- prawo spółek handlowych
- prawo podatkowe
- prawo zamówień publicznych

Kontakt:
tel. 606-295-630, email: jc@kancelaria-ciborowski.pl

 

dr Anna Daszczyńska-Ciborowska
radca prawny

Doktor nauk prawnych ze specjalnością prawo pracy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Autorka publikacji z zakresu prawa pracy. Specjalizuje się w indywidualnym oraz zbiorowym prawie pracy. Posiada wieloletnią praktykę w prowadzeniu procesów w sprawach z zakresu prawa pracy a także w sprawach cywilnych. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy. Biegle włada prawniczym językiem angielskim.

Specjalizacja:
- prawo pracy
- prawo cywilne
- prawo spółek handlowych

Kontakt:
tel. 603-709-417, email: adc@kancelaria-ciborowski.pl

 

Jeśli szukają Państwo radcy prawnego / prawnika to zapraszamy do kontaktu.

Ta witryna używa plików cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
, chcę dowiedzieć się więcej.